Marie-Louise Ekman offset

Marie-Louise Ekman offset
Marie-Louise Ekman offset

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MARIE-LOUISE EKMAN (född 1944), "Till min älskade", 1976, osignerad, färgoffset, ca 81x69 cm

Oramad, skador

539880

2018-04-30