Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AIR FRANCE, PROCHE ORIENT, signerad Villemot i trycket samt för hand Villemot Paris 69, printed in France, litografisk affisch, ca 100x61 cm
Oramad, med dedikation, obetydligt kantveck
539883
2018-04-30
Gör en kostnadsfri värdering här