Air France Orient

Air France Orient
Air France Orient

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AIR FRANCE, PROCHE ORIENT, signerad Villemot i trycket samt för hand Villemot Paris 69, printed in France, litografisk affisch, ca 100x61 cm

Oramad, med dedikation, obetydligt kantveck

539883

2018-04-30