Salongsbord 1700-tal
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SALONGSBORD, 1700-tal, förgyllt underrede, dekor i pastellage, stenskiva, höjd ca 76, 82x55 cm
Proveniens: Gustafsviks Herrgård, Varnums socken, Värmland
Senare skiva, senare listdel, smärre ytskador
539906
2018-05-01