Bordspendyl i rokokostil 1800-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORDSPENDYL, 1800-talets slut, Frankrike, rokokostil, dekorelement i mässing, urtavla med arabiska samt romerska siffror, fanérad i lövträ, höjd 52

Fanér med sprickor

539909

2018-05-01