Vägglyster

Vägglyster
Vägglyster
Vägglyster
Vägglyster
Vägglyster
Vägglyster

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VÄGGLAMPETT, troligen Passeri, Italien, med 9 lampor, 1900-talets andra hälft, 1970-tal, förgylld metall, höjd 83, bredd 145 cm

539911

2018-05-07