Ingemar Lööf etsningar

Ingemar Lööf etsningar
Ingemar Lööf etsningar
Ingemar Lööf etsningar
Ingemar Lööf etsningar
Ingemar Lööf etsningar
Ingemar Lööf etsningar
Ingemar Lööf etsningar
Ingemar Lööf etsningar
Ingemar Lööf etsningar
Ingemar Lööf etsningar

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

INGEMAR LÖÖF (1931-2007): (4) Figurscener och landskap, signerade och numrerade, färgetsningar, vardera ca 25x32 cm

539924

2018-05-02