Märkduk 1800-tal

Märkduk 1800-tal
Märkduk 1800-tal

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MÄRKDUK, Sverige, 1800-tal, daterad 1855, ca 34x39 cm

Fläckar, glaset med skada

539927

2018-05-01