CF Reuterswärd fyra färglitografier

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (född 1934): (4) , signerade Einstein/Zweistein/Dreistein/Vierstein, Carl Fredrik Reuterswärd, färglitografier, bildyta vardera ca 50x55 cm

539931

2018-05-05