Brevpress mässing

Brevpress mässing
Brevpress mässing
Brevpress mässing
Brevpress mässing
Brevpress mässing
Brevpress mässing
Brevpress mässing
Brevpress mässing
Brevpress mässing
Brevpress mässing

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BREVPRESS, förgylld mässing, troligen Ryssland, 1900-talets början, i form av björn, längd ca 18, höjd 4 cm

539933

2018-05-01