Ikon Ryssland
2018-05-01
539934
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
IKON, trä, Ryssland, 1700-tal, polykromt bemålad, Johannes döparen och Jesus, ca 31x26 cm
Slitage, kantskador