Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
IKON, trä, Ryssland, 1700-tal, polykromt bemålad, Johannes döparen och Jesus, ca 31x26 cm
Slitage, kantskador
539934
2018-05-01
Gör en kostnadsfri värdering här