Klubbat för:
9 800 SEK
Utropspris
10 000 SEK
LUDVIG FRID (1855-1909): Insjölandskap, signerad och daterad L Frid 1892, olja på duk, ca 95x64 cm
539937
2018-05-02
Gör en kostnadsfri värdering här