Ludvig Frid oljemålning

Ludvig Frid oljemålning
Ludvig Frid oljemålning
Ludvig Frid oljemålning
Ludvig Frid oljemålning
Ludvig Frid oljemålning
Ludvig Frid oljemålning

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

10 000 SEK

LUDVIG FRID (1855-1909): Insjölandskap, signerad och daterad L Frid 1892, olja på duk, ca 95x64 cm

539937

2018-05-02