Orientmatta antik Malayer

Orientmatta antik Malayer
Orientmatta antik Malayer
Orientmatta antik Malayer
Orientmatta antik Malayer
Orientmatta antik Malayer
Orientmatta antik Malayer
Orientmatta antik Malayer
Orientmatta antik Malayer
Orientmatta antik Malayer
Orientmatta antik Malayer
Orientmatta antik Malayer
Orientmatta antik Malayer

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ORIENTMATTA, Malayer, antik, ca 510x158 cm

För frågor och konditionsrapport kontakta ulrica.tillander@auktionsverket.se

Lagningar, ställvis slitage, abrascher

539939

2018-06-18