Orientmatta antik Malayer
Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
ORIENTMATTA, Malayer, antik, ca 510x158 cm
För frågor och konditionsrapport kontakta ulrica.tillander@auktionsverket.se
Lagningar, ställvis slitage, abrascher
539939
2018-06-18