Oljemålning 1930-tal stilleben

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1930-tal): Stilleben med gitarr och noter, monogramsignerad GT, oljemålning, 19 x 24 cm

539940

2018-05-02