Öronlappsfåtöljer

Öronlappsfåtöljer
Öronlappsfåtöljer
Öronlappsfåtöljer
Öronlappsfåtöljer
Öronlappsfåtöljer
Öronlappsfåtöljer
Öronlappsfåtöljer
Öronlappsfåtöljer
Öronlappsfåtöljer
Öronlappsfåtöljer

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ÖRONLAPPSFÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, rokokostil, sitthöjd ca 44 cm

Slitage

539954

2018-05-01