Akvareller

Akvareller
Akvareller

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): (2) Fisk- resp fågelmotiv, signerade, akvarell, vardera ca 22x22 cm

539966

2018-05-02