Fåtölj Pernilla design Bruno Mathsson

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRUNO MATHSSON, fåtölj, "Pernilla", Dux, stomme i bok, klädsel i manchester, brännmärkt, sitthöjd ca 34 cm

Slitage. Klädsel och sits med skador, läderremmar torkade/skador

539983

2018-05-01