IKEA sideboard Korsör

IKEA sideboard Korsör
IKEA sideboard Korsör
IKEA sideboard Korsör
IKEA sideboard Korsör
IKEA sideboard Korsör
IKEA sideboard Korsör
IKEA sideboard Korsör
IKEA sideboard Korsör
IKEA sideboard Korsör
IKEA sideboard Korsör

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

IKEA, sideboard, ´´Korsör´´, 1960-tal, fanerat med teak, två skjutbara dörrar med bakomliggande hyllplan, höjd ca 75,5 cm, 183x42,5 cm

Bruksslitage

539984

2018-05-01