Tillbaka till katalog
Lavina herrarmbandsur i 18 k guld
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Beskrivning
LAVINA, armbandsur, 18 k guld, 1950/60-tal, automatisk, plexiglas, boettnr. 1140140, cal Felsa 1560, diameter 33 mm
Konditionsrapport
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
Auktionsnummer:
539998
Datum:
2018-05-01