Valfrid Nelson oljemålning

Valfrid Nelson oljemålning
Valfrid Nelson oljemålning
Valfrid Nelson oljemålning
Valfrid Nelson oljemålning
Valfrid Nelson oljemålning
Valfrid Nelson oljemålning
Valfrid Nelson oljemålning
Valfrid Nelson oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VALFRID NELSON (1849-1930): Kustvy, signerad och daterad Nelson 1880, olja på pannå, ca 20x33,5

540003

2018-05-02