Nils Skum Samer på fjället

Nils Skum Samer på fjället
Nils Skum Samer på fjället
Nils Skum Samer på fjället
Nils Skum Samer på fjället

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NILS NILSSON SKUM (1872-1951): Samer på fjället, signerad samt daterad 1941, blandteknik (blyerts och krita), ca 28x44 cm

Gulnat papper

540013

2018-05-02