Tallrik Sevres Chateau des Tuileries

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TALLRIK, Sevres Chateau des Tuileries, 1800-tal, handmålad dekor och förgyllning, diameter 24 cm

slitage, bortfall av färg och förgyllning

540015

2018-05-01