Gardinstänger

Gardinstänger
Gardinstänger
Gardinstänger
Gardinstänger
Gardinstänger
Gardinstänger
Gardinstänger
Gardinstänger

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

GARDINSTÄNGER, 6 st, 1900-talets andra hälft, brons och mässing, knoppar i form av kottar, längd ca 215 cm fästen, ringar, medföljer

Slitage

540017

2018-05-01