Stolar Tellus Ikea

Stolar Tellus Ikea
Stolar Tellus Ikea
Stolar Tellus Ikea
Stolar Tellus Ikea
Stolar Tellus Ikea
Stolar Tellus Ikea

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR. 4 st, "Tellus", IKEA, 1900-talets andra hälft.
bok, spjälad rygg, raka svarvade ben, sitthöjd ca 45 cm

slitage

540028

2018-05-01