Klubbat för:
480 EUR
Utropspris
500 EUR
ERNST METHER-BORGSTRÖM (1917-1996): "Oryx", signerad och daterad -69. Serigrafi, 15/60, 38x50 cm.
540041
2018-05-04
Gör en kostnadsfri värdering här