Ernst Mether-Borgström

Ernst Mether-Borgström
Ernst Mether-Borgström
Ernst Mether-Borgström
Ernst Mether-Borgström
Ernst Mether-Borgström
Ernst Mether-Borgström
Ernst Mether-Borgström
Ernst Mether-Borgström

Klubbat för:

480 EUR

Utropspris

500 EUR

ERNST METHER-BORGSTRÖM (1917-1996): "Oryx", signerad och daterad -69. Serigrafi, 15/60, 38x50 cm.

540041

2018-05-04