Kain Tapper

Kain Tapper
Kain Tapper
Kain Tapper
Kain Tapper
Kain Tapper
Kain Tapper
Kain Tapper
Kain Tapper

Klubbat för:

190 EUR

Utropspris

400 EUR

KAIN TAPPER (1930-2004): Vilande man
Signerad och daterad -02. Akvarell och teckning 28x40 cm.

540042

2018-05-05