Klubbat för:
190 EUR
Utropspris
400 EUR
KAIN TAPPER (1930-2004): Vilande man
Signerad och daterad -02. Akvarell och teckning 28x40 cm.
540042
2018-05-05
Gör en kostnadsfri värdering här