Karl-Heinz Sauer armband ring

Karl-Heinz Sauer armband ring
Karl-Heinz Sauer armband ring
Karl-Heinz Sauer armband ring
Karl-Heinz Sauer armband ring
Karl-Heinz Sauer armband ring
Karl-Heinz Sauer armband ring
Karl-Heinz Sauer armband ring
Karl-Heinz Sauer armband ring

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KARL-HEINZ SAUER (född 1943), armband, ring, sterlingsilver, signerade K. Sauer, stämplade Västerås 1971, organiska former med dekor av granulater varav enstaka granulater av guld, armbandets storlek justerbar, ringstorlek 19,5 mm, totalvikt 215 g

540099

2018-05-09