Karl-Heinz Sauer armband ring
Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
KARL-HEINZ SAUER (född 1943), armband, ring, sterlingsilver, signerade K. Sauer, stämplade Västerås 1971, organiska former med dekor av granulater varav enstaka granulater av guld, armbandets storlek justerbar, ringstorlek 19,5 mm, totalvikt 215 g
540099
2018-05-09