Christian Dior vinkylare

Christian Dior vinkylare
Christian Dior vinkylare
Christian Dior vinkylare
Christian Dior vinkylare
Christian Dior vinkylare
Christian Dior vinkylare
Christian Dior vinkylare
Christian Dior vinkylare
Christian Dior vinkylare
Christian Dior vinkylare
Christian Dior vinkylare
Christian Dior vinkylare
Christian Dior vinkylare
Christian Dior vinkylare

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHRISTIAN DIOR, vinkylare, mässing, 1970-tal, Italien, märkt Glacette Made in Italy by Lidian, isolerande innerdel i plast, höjd 23, 14x14 cm

Smärre bruksslitage

540125

2018-05-01