Lisa Larson Seglaren

Lisa Larson Seglaren
Lisa Larson Seglaren
Lisa Larson Seglaren
Lisa Larson Seglaren
Lisa Larson Seglaren
Lisa Larson Seglaren
Lisa Larson Seglaren
Lisa Larson Seglaren
Lisa Larson Seglaren
Lisa Larson Seglaren

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

22 000 SEK

LISA LARSON, "Storseglaren", figurin, brons, signerad och numrerad No. 42, höjd 10,5 cm

540128

2018-05-02