Klubbat för:
1 300 SEK
2 000 SEK
VIRGINIA LARSSON (1844-1893): Yngling i fjälllandskap, signerad Virginia Larsson, akvarell, ca 49x38 cm
smärre fuktfläck
540132
2018-05-03