Virginia Larsson akvarell

Virginia Larsson akvarell
Virginia Larsson akvarell
Virginia Larsson akvarell
Virginia Larsson akvarell

Klubbat för:

1 300 SEK

2 000 SEK

VIRGINIA LARSSON (1844-1893): Yngling i fjälllandskap, signerad Virginia Larsson, akvarell, ca 49x38 cm

smärre fuktfläck

540132

2018-05-03