Virginia Larsson akvarell

Virginia Larsson akvarell
Virginia Larsson akvarell
Virginia Larsson akvarell
Virginia Larsson akvarell

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VIRGINIA LARSSON (1844-1893): Italiensk flicka, signerad Virginia Larsson Rom, akvarell, ca 47x37 cm

540133

2018-05-03