Schuco bilar
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SCHUCO BILAR, 4 st, US-Zone, bestående av personbil 3000, Limo 30410, Examico 4001, Studio 1050, samtliga urverksdriva, längd ca 10,5-14,5 cm
4001 saknar framhjul, Studio saknar ratt, skador, 3000 från 30-talet
540144
2018-05-01