Schuco bilar

Schuco bilar
Schuco bilar
Schuco bilar
Schuco bilar
Schuco bilar
Schuco bilar
Schuco bilar
Schuco bilar
Schuco bilar
Schuco bilar

Klubbat för:

2 200 SEK

1 000 SEK

SCHUCO BILAR, 4 st, US-Zone, bestående av personbil 3000, Limo 30410, Examico 4001, Studio 1050, samtliga urverksdriva, längd ca 10,5-14,5 cm

4001 saknar framhjul, Studio saknar ratt, skador, 3000 från 30-talet

540144

2018-05-01