Bordslamor Frankrike

Bordslamor Frankrike
Bordslamor Frankrike
Bordslamor Frankrike
Bordslamor Frankrike
Bordslamor Frankrike
Bordslamor Frankrike
Bordslamor Frankrike
Bordslamor Frankrike
Bordslamor Frankrike
Bordslamor Frankrike
Bordslamor Frankrike
Bordslamor Frankrike

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, Frankrike, 1800-talets mitt, brons, förgylld, total höjd ca 48 cm

540158

2018-05-02