Byster Frankrike

Byster Frankrike
Byster Frankrike
Byster Frankrike
Byster Frankrike
Byster Frankrike
Byster Frankrike
Byster Frankrike
Byster Frankrike
Byster Frankrike
Byster Frankrike
Byster Frankrike
Byster Frankrike

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BYSTER, 2 st, Frankrike, 1800-tal, brons, sockel i sten, föreställande Voltaire och Rosseau, höjd ca 17,5 resp 18,5 cm

Smärre skador

540159

2018-05-02