Silverföremål

Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKEDAR, KNINVAR, STÖRSKED, SALTSKEDAR, silver, 18/1900-tal, totalvikt ca 1390 g

Slitage, gravyrer

540167

2018-05-02