Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 200 SEK
DOSOR, MUGG, TESIL, NÅLFAT, m.m., silver, 18/1900-tal, en dosa Nils Johan Hagman, Sundsvall, totalvikt ca 320 g
Slitage, gravyrer
540172
2018-05-02
Gör en kostnadsfri värdering här