Dosa Sundsvall silver
Valmis
2018-05-02
540172
| Korkein tarjous | 1 100 SEK |
| Arviointi | 1 200 SEK |
DOSOR, MUGG, TESIL, NÅLFAT, m.m., silver, 18/1900-tal, en dosa Nils Johan Hagman, Sundsvall, totalvikt ca 320 g
Slitage, gravyrer