Axel Kleimer oljemålning

Axel Kleimer oljemålning
Axel Kleimer oljemålning
Axel Kleimer oljemålning
Axel Kleimer oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AXEL KLEIMER (1881-1945): Fiskare, signerad och daterad Kleimer 1917, olja på pannå, ca 13x18 cm

540182

2018-05-02