Lennart Nilsson c-print
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LENNART NILSSON (1922-2017): Komposition, två befruktade ägg, signerad signerad med dedikation "Till Majvor från Lennart Nilsson, 1981", bildstrl ca 59x23 cm
Krackelyrer, färgbortfall, rispor.
540192
2018-05-02