Lennart Nilsson c-print

Lennart Nilsson c-print
Lennart Nilsson c-print
Lennart Nilsson c-print
Lennart Nilsson c-print

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENNART NILSSON (1922-2017): Komposition, två befruktade ägg, signerad signerad med dedikation "Till Majvor från Lennart Nilsson, 1981", bildstrl ca 59x23 cm

Krackelyrer, färgbortfall, rispor.

540192

2018-05-02