Grammofon His Masters Voice

Grammofon His Masters Voice
Grammofon His Masters Voice
Grammofon His Masters Voice
Grammofon His Masters Voice
Grammofon His Masters Voice
Grammofon His Masters Voice
Grammofon His Masters Voice
Grammofon His Masters Voice
Grammofon His Masters Voice
Grammofon His Masters Voice
Grammofon His Masters Voice
Grammofon His Masters Voice
Grammofon His Masters Voice
Grammofon His Masters Voice

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GRAMMOFON, His Masters Voice, England, 1900-talets första hälft, fodral i betsad trä, etikettmärkt, höjd ca 62 cm, ca 45 skivor medföljer

Bruksslitage, ej funktionstestad

540208

2018-05-01