Gabriel Strandberg oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

3 000 SEK

GABRIEL STRANDBERG (1885-1966), Helgon Appolonia, signerad Gabriel Strandberg, olja på duk, ca 120x70 cm

540211

2018-05-02