Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ASK MED LOCK, porslin, Kina, 1800-talets andra hälft, Kanton, dekor av figurscen samt attribut i emaljfärger, järnoxid samt guld, ca 19x9 cm
Slitage
540213
2018-05-03
Gör en kostnadsfri värdering här