Katarina Olausson oljemålning

Katarina Olausson oljemålning
Katarina Olausson oljemålning
Katarina Olausson oljemålning
Katarina Olausson oljemålning
Katarina Olausson oljemålning
Katarina Olausson oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KATARINA OLAUSSON (samtida): "Kvällen kommer", signerad Katarina Olausson 90, olja på duk, ca 75x90 cm

540223

2018-05-02