Roberto Matta färgetsning
2018-05-02
540229
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): Komposition, signerad Matta, 43/100, färgetsning, ca 47,5x36 cm