Byrå valnötsfanér
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, 1800-talets andra hälft, fanérad i valnör, förgyllda beslag, övrelådan med fackinredning, höjd ca 111, 92x48 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Torrsprickor, fanérskador, 2 låskolvar saknas
540237
2018-05-02