Carl Palme
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
CARL PALME (1879-1960): ´´Vägen till Lugano´´, monogramsignerad och daterad CP -46 i trycket, träsnitt, etikettmärkt á tergo specialupplaga för Folkrörelsernas konstfrämjande, ca 25x25 cm
540238
2018-05-02