Carl Palme

Carl Palme
Carl Palme
Carl Palme
Carl Palme
Carl Palme
Carl Palme

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CARL PALME (1879-1960): ´´Vägen till Lugano´´, monogramsignerad och daterad CP -46 i trycket, träsnitt, etikettmärkt á tergo specialupplaga för Folkrörelsernas konstfrämjande, ca 25x25 cm

540238

2018-05-02