Antoni Tapies färgetsning

Antoni Tapies  färgetsning
Antoni Tapies  färgetsning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ANTONI TÀPIES (Spanien, 1923-2012): Komposition, signerad och numrerad Tapies 28/50, färgetsning, ca 29x39 cm

540266

2018-05-02