Matta, rölakan, signerad DL

Matta, rölakan, signerad DL
Matta, rölakan, signerad DL
Matta, rölakan, signerad DL
Matta, rölakan, signerad DL

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATTA, rölakan, geometrisk dekor i rosa, rött och blått, 1900-talets andra hälft, signerad DL, ca 136x200 cm

Fläckar, slitage, viss lukt

540285

2018-05-03