Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SERVERINGSVAGN/BARVAGN, fanerad i mahogny, gallerkant av mässing, fyra gummiskodda hjul, med tre fack för flaskor, höjd 78, längd 93, bredd 47 cm

Bruksslitage, delvis blekt

540290

2018-05-03