Axel Sjöberg Sandhamn
Klubbat för:
42 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
AXEL SJÖBERG (1866-1950): Byn i månsken - Västern Sandhamn, signerad och daterad Axel Sjöberg 1912, akvarell, ca 52x72 cm,
Läs mer
540304
2018-05-27