Axel Sjöberg Sandhamn

Axel Sjöberg Sandhamn
Axel Sjöberg Sandhamn
Axel Sjöberg Sandhamn
Axel Sjöberg Sandhamn

Klubbat för:

42 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

AXEL SJÖBERG (1866-1950): Byn i månsken - Västern Sandhamn, signerad och daterad Axel Sjöberg 1912, akvarell, ca 52x72 cm,

Läs mer

540304

2018-05-27